משתפת את הכתיבה מדם ליבם של תושבים ממושבים אחרים .. וקוראת ל ...

יעל בן שמואל • כניסות

משתפת את הכתיבה מדם ליבם של תושבים ממושבים אחרים .. וקוראת לכולכם להצטרף למאבק על הבית שלנו ועל זכותינו להמשיך ולהתקיים כאן.

לכל חברי, מכרי ומשפחתי שלום, תקראו עד הסוף 🙏🙏 ושתפו...

ויש לנו גם אינטרס לאומי אמיתי לקיום המשך המושבים

אנחנו החקלאים במושבים צריכים את עזרתכם בבחירות הקרובות שיתקיימן ב 17/9/19.

אנחנו החקלאים הפעילים, הצטרפנו לפלטפורמה הקיימת של מפלגת #צומת אותיות #זץ שהוקמה ע"י רפול זכרו לברכה לשם אותה מטרה.

למי שתכנן לשאול אורן חזן כבר #לא שם !! אצרף בסוף לינק של המפלגה, המצע שלה והמועמדים שלה נכון להיום. הבית שלנו הוא משותף לימין למרכז ולשמאל....

#אני_מבקשת_באופן_אישי_את_עזרתכם - אנא הצביעו 'צומת' זץ.

זה מאוד חשוב גם בשבילכם כצרכנים. אם 'צומת' לא תכנס לכנסת הקרובה, אתם עם ישראל היקר, חברים ומשפחה, אתם תכניסו הביתה ירקות ופירות, חלב על כל מוצריו וכן בשר ומוצריו, מוצרים מיובאים מטורקיה, ירדן, עזה והגדה #שאינם_תחת_פיקוח_תברואתי!! החל מתזונת הפרה לחלב עשיר וכלה במים המשקים את הגידולים החקלאיים!! (שם המשקים במי ביוב as is כיוון שאין להם את היידע והטכנולוגיה למחזר מים כמו בארץ), אין ביקורת ופיקוח על חומרי ההדברה והדישון שנמהלים במים ומגיעים ישירות לצמח ולפרי, #וכלל_לא_זול_יותר_בהתחייבות!!!

בימים אלו נתנה ממשלת ישראל היתר לייבא 60,000 טון תוצרת חקלאית !! ולא כי חסר במדינה, אלא כי היא סוגרת דילים פוליטיים עם עסקנים בעלי רשיון ייבוא שרומסים אותנו עד דק מבוקר עד ערב!!! זה מביא את חקלאי ישראל להשמיד את תוצרתם - מה שלא הגיוני בעליל!!!

לחקלאים אין התנגדות לייבוא #אך_רק_על_פי_צורך_אמיתי!! ולא כדי לעשות עלינו סיבוב...

לפני עשור היינו 70,000 חקלאים, נותרנו 6400 חקלאים - זה אומר דרשני!! שימו ⁦❤️⁩ איך כל המפלגות התחילו לדבר חקלאות לאחרונה, #עוד_לפני_שאתם_האזרחים_שמעתם_עלינו_כמפלגה_למה???? #כי_הם_מודאגים !!! ויש להם סיבה טובה לכך כשהמושבניקים נטשו את כולם כדי להציל את הבית הבוער!!!!

היום, אחרי נסיון של שנים ואחרי שגזרו אותנו לחתיכות, אנחנו לא מאמינים לאיש מהם!!! #שנייה אחרי שיזכו יישכחו מי אנחנו!!! וגם אותכם...אל תדאגו אנחנו באותה סירה!!!

לכן, אם חשובה לכם הבריאות וטריות המזון שאתם ובני המשפחה אוכלים - כמו שאתם מחפשים אותה בסופר, הצביעו #צומת אותיות #זץ

אם חשוב לכם להמשיך ולראות ראות ירוקות במרכז הארץ מלבד מגדלי בטון - הצביעו #צומת אותיות #זץ

אם חשוב לכם שחקלאים יישארו וישמרו על גבולות המדינה ויהיו חיץ בינינו לבין אוייבנו - הצביעו #צומת אותיות #זץ אם אנחנו לא נהיה שם - תהיו בטוחים #שאפאחד כולל ביבי, גנץ, עמיר, ליברמן, הורביץ, ברק וכו' לא יוכלו להגן עליכם בת"א, כפר סבא, חדרה, ירושלים,