הרצאות הורות בחצר

הנהלת האתר • 5/4/2021 כניסות

קבצים מצורפים:

הורות בחצר

 

 

למזכירויות היישובים שלום רב,

ברצוני להביא לידיעתכם את  שבוע הרצאות 'הורות בחצר'. במסגרת השבוע אנחנו מביאים אל ההורים את מגוון המרצים הטובים ביותר בתחומי ההורות השונים. ההרצאות מיועדות להורים למתבגרים(ז-י"ב), עוסקות בנושאי הליבה המשמעותיים ביותר: סמים, אלכוהול, מיניות ותקשורת הורים מתבגרים. ההרצאות יתקיימו ביישובים: מתן, ניר-אליהו, רמת הכובש, נווה ירק וכפר מעש ע"פ הפירוט בפלייר. אשמח לעזרתכם בהפצת הפלייר. יש לכם גם את כל המידע והלינקים להרשמה מצורפים למייל זה.

 

 פירוט הרצאות:

 

18.4- בר קהת- תקשורת הורים ומתבגרים, כניסה לעולמם של המתבגרים, כיצד להיות הורים משפיעים, הבנת הקושי ההורי. יתקיים בקיבוץ ניר אליהו בבית משפחת הברי(בית 86)

 רישום להרצאת הורות בחצר: בר קהת- כניסה לעולמם של המתבגרים 18.4, 20:30 (dsharon.org.il)

19.4- עומר אור- כלים לשיח על מיניות- בהרצאה אינטראקטיבית ומהנה, מדגימה המרצה כיצד להפוך את השיח עם המתבגרים משיח של אזהרות והפחדות, לשיח של פתיחות, כבוד ואפילו הנאה. יתקיים בבית משפחת משעלי, האגוז 254 נווה ירק.

 רישום להרצאת הורות בחצר: עומר אור - כלים לשיח על מיניות 19.4, 20:30 (dsharon.org.il)

20.4-  שלומי פורקוש- תרבות הבילוי של בני הנוער- בהרצאה תקבלו תשובות על כל מה שקורה ביום יום של בני הנוער בדגש על צריכת אלכוהול, קנאביס, גז קצפות, ועוד. על ההשלכות, הסכנות, הרווחים וההפסדים. יתקיים בבית משפחת צ'רנובילסקי, רחוב אילת 2, כפר מע"ש.

 רישום להרצאת הורות בחצר: שלומי פורקוש - תרבות הבילוי של בני הנוער 20.4, 20:30 (dsharon.org.il)

21.4- עמיר גפן- הורות במסכים בעידן הפוסט קורונה -בהרצאה נלמד איזה שאלות לשאול את המתבגרים שלנו, איזה השפעות יהיו עליהם אחרי שנה בזום, ואיך במספר צעדים פשוטים ניתן להגן על המתבגרים שלנו. ההרצאה תתקיים בבית הילדים "הפנטגון" בקיבוץ רמת הכובש.

 רישום להרצאת הורות בחצר: עמיר גפן - הורות במסכים בעידן הפוסט קורונה 21.4, 20:30 (dsharon.org.il)

22.4- רות גנאל- המילים שעושות את ההבדל- ההרצאה עוסקת בנושא תקשורת ויצירת אוירה חיובית במשפחה, דווקא בתקופה בה הנטייה היא "ללכת על ביצים". היא מעלה את מודעות ההורה להשפעה של סגנון התקשורת על הקשר שנוצר, על הסיכוי לפתור קונפליקטים והיכולת לגייס את המתבגר לשתף פעולה. ההרצאה תתקיים בבית משפחת גטניו, חבצלת 11, מתן.

רישום להרצאת הורות בחצר: רות גנאל - המילים שעושות את ההבדל 22.4, 20:30 (dsharon.org.il)

כל ההרצאות מתקיימות באוויר הפתוח תחת מגבלות התו הירוק. הכניסה לנרשמים בלבד. מספר המקומות מוגבל!

 

 

 

            מוטי שקד                                  

          מנחה חינוכי

היחידה למניעת התנהגויות סיכוניות

             אגף החינוך

0528-880500/ 03-9000646

 

הורות-בחצר